A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Nepál - Diskuze

Původní dotaz

Výšlap na Mt. Everest

12.09.2014 10:37:35 | venta
venta
Vždycky jsem měl pro takové výlety slabost, s kamarádama jsme se domluvili, že bychom to mohli "prubnout" v příštím roce. Jelikož jsme ale všichni kolegové, zjistili jsme, že by nám ani výplaty dohromady na takový výlet nestačily. :D Tak si necháme zase jenom zdát a třeba jednou...

zdroj: http://topfaktamyty.cz/vyslap-na-mt-everest-stoji-stovky-tisic/

Je tady někdo, kdo za to ty prachy dal a může se podělit, zda to za ně stojí?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.10.2015 00:38 178.167.254.***
JSK 09.01.2015 10:10
Re: Výšlap na Mt. Everest  

Zkuste tzv. Everest trek, dojdete v pohodě až do Base campu pod Everestem, Z Kalapataru budete na Everest koukat přes údolí, vzdušnou čarou pár kilometrů, je to úchvatná podívaná...a celý trek se dá zvládnout bez průvodců s batohem na zádech...finančně nás to vyšlo včetně letenek (i let do Lukly a zpět) cca 45 000 Kč.
Lézt na vrchol Everestu je nejen drahé, ale taky vysoké riziko, aspoň já to tak mám, jen na Everest treku umře jeden turista ze sta na otok mozku nebo plic...
JSK

venta 12.09.2014 11:37
Výšlap na Mt. Everest  

Vždycky jsem měl pro takové výlety slabost, s kamarádama jsme se domluvili, že bychom to mohli "prubnout" v příštím roce. Jelikož jsme ale všichni kolegové, zjistili jsme, že by nám ani výplaty dohromady na takový výlet nestačily. :D Tak si necháme zase jenom zdát a třeba jednou...

zdroj: http://topfaktamyty.cz/vyslap-na-mt-everest-stoji-stovky-tisic/

Je tady někdo, kdo za to ty prachy dal a může se podělit, zda to za ně stojí?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu