A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Nepál - Diskuze

Původní dotaz

NEPÁL 2009 (Z Pókhary do Káthmandú)

30.11.-0001 00:00:00 | ajaworld
ajaworld
Už jsem vše napsala u předchozích galerií,není co dodat,snad jen že k Tvým fotkám se budu ráda vracet.
Nádherná Indie+Nepál v kostce.
Fotky mají neuvěřitelnou atmosféru a duši,díky za sprostředkování :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jali 17.12.2012 17:55

fascinující,poutavé a děsivé-jak píše amirah, ale i nádherné,prostě jak život sám,mne nic nepohoršilo a zároveň děkuji

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
lasisi 14.12.2010 22:03

Neskutočne skutočné alebo skutočne neskutočné.....neviem :-? V každom prípade úžasné!!!!!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
drakous03 04.12.2010 16:57

Neskutečná galerie,,ty fotky ...až mráz běhá po zádech nafotila si život bez příkras.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
amirah 21.01.2010 20:49

Fascinující, poutavé a děsivé zároveň 8-O . Určitě to musel být nezapomenutelný zážitek. Mně se galerie moc líbí, prostě je tam všechno co k životu patří. Nádherné ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zafod Biblbrox 19.01.2010 21:31

Super, super, superextra, superextramulti...

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
ajaworld 18.01.2010 21:47

Jo, Nepál je BEST OF :-P :-P :-P :-P .
Ráda se tam vrátím a pobudu dýl ;-)
Kdo pojede se mnou ? Doletět do Káthmandú by nebyl problém :-P

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
Milena 16.01.2010 21:32

člověče holka......až dnes jsem našla čas (však víš proč ;-) ) se sem podívat a najednou tam chci a já tam asi teda zajedu :-P ....no nádhera,atmosféra,emoce,to všechno v těch fotkách je.
MlaskA ANI NEBUDU KOMENTOVAT,VELKEJ NEZAREGISTROVANEJ HRDINA TO ASI BUDE :-P :-P :-P

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
ajaworld 03.01.2010 17:58

já Tě chápu, ale nic o tom asi nevíš...v Nepálu (nevím, zda-li jsi tam byla, v profilu nemáš totiž uvedeno nic :-) ) Tě klidně pozvou co nejblíž hranici a ukazují Ti ty nejlepší záběry pro focení...nic jim platit nemusíš...jde o to, pochopit pomíjivost lidského těla,života... víš ? ;-)

opakuji: evopský pohled nelze aplikovat ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
denissa 03.01.2010 16:35

jejda 8-O autentičnost na 1. místě, pryč s úctou k člověku ;-) za pár šupů daných na kremaci chudých lze zdokumentovat cokoli, že? 8-) prorežení lebky nemáš? :-P

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
ajaworld 02.01.2010 22:44

necitlivé ke komu ? 8-) ...oni sami s tím problém nemají žádný...jde o koloběh životů...není to podstatné ;-)

evropský pohled nelze zásadně aplikovat na ten východní

...jak podat druhým autentické svědectví ?...

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze